KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545461
nr 1454 5461
Rune Hannäs
(f. 1916), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 54x65cm
Rune Hannäs, svensk skulptör och bildkonstnär född 1916 i Boden.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:32:50
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr
600 kr
Rune Hannäs
Läs mer om Rune Hannäs